Jesteś tutaj:

Kolejny pyszny tydzień za Nami

Nasze zdrowe posiłki

Zdrowe żywienie to jeden z najważniejszych fundamentów prawidłowego rozwoju i wzrostu dzieci. Nasze Panie kucharki dbają o to, by posiłki były każdego dnia smaczne i zdrowe.

Nasze zdrowe posiłki

Potrafimy zaskoczyć nawet największego niejadka. Pyszne posiłki z całego tygodnia dla naszych przedszkolaków.

Nasze zdrowe posiłki

W tym tygodniu takie pyszności gościły na talerzach naszych przedszkolaków.

Nasze zdrowe posiłki

Kolejny, zdrowy tydzień żywienia za nami.

Nasze zdrowe posiłki

Kolejny smaczny tydzień za nami.

Nasze zdrowe posiłki

Pyszności z całego tygodnia.

Nasze zdrowe posiłki

Posiłki przygotowywane w naszej przedszkolnej kuchni - smakują tak, jak wyglądają - panie kucharki i pani intendentka dbają o każdy detal:) Na talerzach przedszkolaków jest smacznie i przede wszystkim różnorodnie i kolorowo.

Nasze zdrowe posiłki

"Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy"

Obchody 800-lecia Nysy

Składamy serdeczne podziękowania dla dzieci, które wystąpiły podczas obchodów 800-lecia miasta Nysa. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci do występu, a Rodzicom za okazane wsparcie i pomoc.

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAPISANYCH DO GRUP 5 i 6 - LETNICH!

Powoli przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/2024. Chcemy Państwa poinformować, że grupy 5-letnie oraz  6- letnie będą pracowały na kartach pracy wydawnictwa MAC ,,Kolorowe karty".

Karty Pracy dla sześciolatków:

Karty Pracy dla pięciolatków:

Dnia 17 stycznia w naszym przedszkolu odbędzie się
BAL KARNAWAŁOWY.
W ramach poczęstunku kuchnia przygotuje galaretki i lemoniadę, rodziców prosimy o przyniesienie owoców.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane dziewczynki

RUSZA GŁOSOWANIE W BUDŻECIE MARSZAŁKOWSKIM 2023

Drodzy Rodzice, w tym roku również bierzemy udział w Budżecie Marszałkowskim. Głosujemy na dwa zadania.

1. W JEDNOŚCI SIŁA - organizacja wyjazdów edukacyjnych, kulturalnych oraz imprezy kulturalnej dla mieszkańców powiatu nyskiego i brzeskiego DZP-ZPW.626.10.11.2022

2. "Lokalni -Aktywni" wspólne spędzanie czasu - bezpieczeństwo- rywalizacja-integracja mieszkańców gminy Nysa DZP-ZPW.626.10.10.2022

W ramach tych zadań dzieci skorzystają z nieodpłatnych wyjazdów i wycieczek oraz imprez lokalnych.
Karty do głosowania będą rozdawać nauczyciele grup. Można je również pobrać ze strony Urzędu Marszałkowskiego.

Prosimy o zaangażowanie, liczy się każdy głos. Dziękujemy

INFORMACJA

Serdecznie zapraszamy na dni adaptacyjne rodziców z dziećmi nowo przyjętymi do Przedszkola nr 12 w Nysie.

INFORMACJA

W ramach programu ''Pij kranówkę'' w Przedszkolu nr 12 w Nysie  został założony dystrybutor wody pitnej za co dziękujemy spółce AKWA. Zostało wykonane badanie wody ( wynik dobry), które potwierdziło, że wodę można spożywać.

INFORMACJA

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAPISANYCH DO GRUP 5 i 6 - LETNICH!

Powoli przygotowujemy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023. Chcemy Państwa poinformować, że grupy 5-letnie oraz  6- letnie będą pracowały na kartach pracy wydawnictwa PWN,, Świat w kolorach".

Karty Pracy dla sześciolatków:

Karty Pracy dla pięciolatków:

Zebranie dla rodziców dzieci nowo przyjętych

UWAGA RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH!

Dnia 28.06.2022r (wtorek) o godzinie 15.45 odbędzie się zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci nowo przyjętych na rok szkolny 2022/2023.

Serdecznie zapraszamy.

INFORMACJA

Szanowni Rodzice, prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego.

Serdecznie dziękujemy.

Link: Wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego

Harmonogram zadań w miesiącu Kwiecień

1.Światowy Dzień Autyzmu

2.Dzień Marchewki

3.Międzynarodowy Dzień Ziemi

4.Konkurs wokalny ''Owocowe śpiewanie''

5.Konkurs recytatorski  ''Wiersze o zdrowiu''

Małe Proscenium

Przedszkole nr 12 bierze udział:

Harmonogram zadań w miesiącu Marzec

1. Dzień Kobiet.

2. Pierwszy Dzień Wiosny.

3. Wiosenna wystawa "Nasze Marzanny".

4. Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.

5. Światowy Dzień Wody

Góra Grosza

Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

REKRUTACJA

01.03.2022 r. rusza nabór do przedszkola dla nowych dzieci na rok szkolny 2022/2023

Rekrutacja prowadzona jest przy pomocy systemu elektronicznego:

Wypełniony elektronicznie wniosek, wydrukowany i podpisany przez obojga Rodziców należy złożyć wraz z załącznikami w przedszkolu pierwszego wyboru w terminie: 01.03.2022-18.03.2022r.

!RUSZA GŁOSOWANIE W BUDŻECIE MARSZAŁKOWSKIM 2022!

Drodzy Rodzice, w tym roku bierzemy udział w Budżecie Marszałkowskim. Głosujemy na dwa zadania:

1. W JEDNOŚCI SIŁA - organizacja wyjazdów edukacyjnych, kulturalnych oraz imprezy kulturalnej dla mieszkańców powiatu nyskiego i brzeskiego DZP-ZPW.626.1.8.2022

2. "Lokalni -Aktywni" wspólne spędzanie czasu - bezpieczeństwo- rywalizacja-integracja mieszkańców gminy Nysa
DZP-ZPW.626.1.11.2022

Karty do głosowania będziemy rozdawać od poniedziałku. Można je również pobrać TUTAJ lub strony Urzędu Marszałkowskiego.

XX PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Drodzy Rodzice,
w ramach realizowanego w naszym przedszkolu Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,, Piękna Nasza Polska Cała", ktorego celem jest między innymi kształtowanie postaw patriotycznych i szacunku do własnego państwa dzieci z grupy ,, Tygryski" oraz,, Biedronki" wezmą udział w XX PRZEGLĄDZIE PIEŚNI POLSKI NIEPODLEGŁEJ organizowanym przez NDK w Nysie.
Nasze przedszkolaki wezmą również udział w konkursie plastycznym z okazji 103 rocznicy odzyskania Niepodległości pt:,, NIEPODLEGŁOŚĆ TO... ",który jest organizowany przez Nyski Dom Kultury.